27 marca 2022

1. Bóg zapłać za wszelkie ofiary i modlitwy. Bóg zapłać za przyniesione kartony z pomocą dla Ukrainy.

2. Zachęcam do podjęcia praktyk pokutnych, szczególnie postu, modlitwy i jałmużny.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. Zapraszam szczególnie w sobotę na nabożeństwo pierwszej soboty miesiąca.

4. W piątek, 1 kwietnia msza święta zbiorowa.

5. Abstynenckie Stowarzyszenie Wzajemnej Pomocy „Radość” z Koszęcina organizuje w terminie 2-3 kwietnia rekolekcje trzeźwościowe w Lisowie. Początek w sobotę, 2 kwietnia, o godz. 16.00, w Piwnicy pod Aniołami, przy parafii w Lisowie.

6. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach Drogi Krzyżowej oraz Gorzkich Żali. W Droniowicach śpiewamy Gorzkie Żale przed Mszą św. o godz. 10.45. W Sadowie zapraszam na godz. 15.00; wraz z kazaniem pasyjnym.

7. Z tyłu kościoła można zabrać kartki na wypominki za zmarłych, za których będziemy modlić się podczas Drogi Krzyżowej.

8. Świąteczne odwiedziny Chorych w środę, 13 kwietnia. Osoby, które chcą przyjąć sakramenty, proszę o zgłoszenie tego pragnienia w zakrystii.

9. W najnowszym numerze Gościa Niedzielnego polecam: o poświęceniu Rosji i Ukrainy Sercu Maryi; o kazusie diabła oraz o Dniu Świętości Życia.

Istnieje możliwość odliczenia 1% na rzecz naszej

parafii w Sadowie. W deklaracji podatkowej

należy wpisać numer KRS:0000283966. Przy celu

szczegółowym 1% wpisujemy: Parafia Sadów.