20 marca 2022

1. Dziękuje Wam serdecznie za udział w rekolekcjach wielkopostnych. Dziękuję także o. Dawidowi za posługę Słowa.

2. Bóg zapłać za wszelkie ofiary i modlitwy. Bóg zapłać za ofiarę materialną na budowę kościoła w Kochcicach, która wyniosła łącznie 3 450 pln. Zostało przekazane 4 000 pln.

3. Zachęcam do podjęcia praktyk pokutnych, szczególnie postu, modlitwy i jałmużny.

4. W najbliższym tygodniu, 21 i 23 marca kancelaria będzie nieczynna.

5. Wszystkich, którzy chcą włączyć się w przygotowanie paczek dla Ukrainy proszę, aby jej zawartość została przygotowana zgodnie z listą oraz zachowana została waga do 18 kg. Proszę zwrócić uwagę, aby żaden przedmiot nie wystawał powyżej krawędzi paczki pod wiekiem – wieko może się przebić, kiedy paczki będą transportowane.

6. W piątek, 25 marca, Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. W tym dniu przypada także rocznica powstania naszej Diecezji. Kościół zachęca nas do podjęcia modlitwy duchowej adopcji dziecka poczętego. Szersze informacje na naszej stronie internetowej – zakładka Aktualności.

7. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach Drogi Krzyżowej oraz Gorzkich Żali. W Droniowicach śpiewamy Gorzkie Żale przed Mszą św. o godz. 10.45. W Sadowie zapraszam na godz. 15.00; wraz z kazaniem pasyjnym.

8. W kolejnym numerze Gościa Niedzielnego polecam do przeczytania: ośle uszy błazna; do czego może doprowadzić zabawa uczuciami; cena palącej troski; Do zabrania gazetka z intencjami na najbliższe dwa tygodnie oraz do nabycia nowy numer Małego Gościa Niedzielnego.

9. W zakrystii do nabycia wielkanocne świece Caritas.

Istnieje możliwość odliczenia 1% na rzecz naszej

parafii w Sadowie. W deklaracji podatkowej

należy wpisać numer KRS:0000283966. Przy celu

szczegółowym 1% wpisujemy: Parafia Sadów.