Ogłoszenia duszpasterskie.

8 maja 2022

1. Bóg zapłać za przygotowanie i udział w uroczystościach odpustowych. Bóg zapłać za wszelkie modlitwy i ofiary.

2. Zachęcam do uczestnictwa w nabożeństwach majowych. Sprawowane one będą po Mszach świętych z wyjątkiem środy i soboty, kiedy będą o 17.30. Trwamy w okresie wielkanocnym, stąd zachęcam aby udział w nabożeństwie poprzedzić uczestnictwem w Mszy św. lub po nim na Mszy św. zostać.

3. W przyszłą niedzielę rocznica I-szej Komunii Świętej – Msza św. rocznicowa o godz. 11.00.

4.  15 maja obchodzić będziemy wspomnieniowe Patrona Sadowa, św. Jana Nepomucena. Msza św. w intencji Mieszkańców o godz. 16.00. Po niej zapraszam do wspólnej biesiady. Zaproszenie przyjęła Blaskapela ze Świbia, ciasto i kawa to poczęstunek gratisowy od Proboszcza. Pozostała oferta gastronomiczna będzie płatna. Od dziś można nabyć cegiełki na remont naszej świątyni (ofiara 10 pln) – w zakrystii i kancelarii, a w przyszłą niedziele przed kościołem. Spośród nabytych cegiełek zostaną rozlosowane nagrody – m. in. podwójna wejściówka na koncert Andre Rieu w Gliwicach.

5. Pielgrzymka piesza do Częstochowy planowana jest w dniach 17-18 czerwca. Zapisy w kancelarii. Dane uczestników (imię i nazwisko oraz PESEL) wraz z ofiarą 30 pln, należy donieść do 15 czerwca. Rezerwacje pokojów będą przyjmowane w kancelarii parafialnej. Do dyspozycji są 2-os. pokoje w hotelu oraz 4-os. tylko z umywalką w Domu Pielgrzyma. Proszę o szybką decyzję w sprawie rezerwacji pokojów.

6. Rada Ekonomiczna wyraziła zgodę na dwie, dobrowolne zbiórki na fundusz remontowy. Wielu z Was regularnie składa ofiary na remont, za co jestem Wam ogromnie wdzięczny. Do połowy maja można wpłacić ofiarę na dedykowane konto o numerze 05 8288 0004 2000 0001 5756 0104 z dopiskiem DAROWIZNA NA CELE KULTU ELIGIJNEGO. W drugiej połowie maja i pierwszej czerwca Członkowie Rad pozwolą sobie odwiedzić Was w waszych domach. Zbiórka będzie miała miejsce w miejscowościach: Sadów, Wierzbie i Harbułtowice. Tegoroczne zbiórka przeznaczona jest na budowę instalacji grzewczej w kościele.

7. W Gościu Niedzielnym polecam przeczytać artykuły: czy grozi nam głód?, powołani przez Dobrego Pasterza oraz po co wołać o Ducha Świętego skoro już Go mamy. Do dzisiejszego numeru dołączona jest kolejna płyta z Biblią Audio.