22 maja 2022

1.  Bóg zapłać za wszelkie ofiary i modlitwy. Bóg zapłać Stowarzyszeniu Na Rzecz Rozwoju Wsi Sadów i Wierzbie „Nasza Przyszłość” oraz OSP Sadów za organizację i opiekę nad Festynem Nepomucenowym. Dziękuję za Waszą liczną obecność na tym wydarzeniu. Bóg zapłać za troskę o otoczenie kościoła i plebanii.

2. Zachęcam do modlitwy o urodzaje podczas Dni Krzyżowych. Plan spotkań modlitewnych zamieszczony jest razem z intencjami.

3. We wtorek, 24 maja, w naszej parafii ks. Artur Ochmann przeżywać będzie swoją rocznicę święceń wraz z Współbraćmi rocznikowymi. Msza św. w intencji Kapłanów sprawowana będzie o godz. 12.00. Zapraszam do udziału w tej Mszy św.

4. 26 maja obchodzimy Dzień Matki. Zapraszam wszystkie Mamy na Mszę św. w ich intencji.

5. Odwiedziny Chorych będą w piątek, 27 maja. Od 8.30 Sadów i Wierzbie, a od 10.30 Harbułtowice i Sadów. Chętnych do przyjęcia sakramentów proszę zgłosić w zakrystii.

6. W przyszłą niedziele gościć będziemy Kleryków z Międzydiecezjalnego Wyższego Seminarium Duchownego w Opolu. Będą się z nami modlić w intencji nowych powołań oraz podzielą się świadectwem swojego powołania.

7. Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Wsi Sadów i Wierzbie „Nasza Przyszłość” oraz OSP Sadów organizują 4 czerwca Dzień Dziecka. Początek wydarzenia o godz. 15.30 przy Domu Spotkań w Sadowie. Serdecznie zapraszam dzieci do udziału.

8. Pielgrzymka piesza do Częstochowy planowana jest w dniach 17-18 czerwca. Zapisy do uczestnictwa i rezerwacje pokojów będą przyjmowane w kancelarii. Dane uczestników (imię i nazwisko oraz PESEL) wraz z ofiarą na cele organizacyjne 30 pln. Można zarezerwować pokoje 4-os. z umywalką i 2-os. z pełnym węzłem. Spotkanie organizacyjne 10 czerwca, o godz. 19.30 w kościele.

9. Bóg zapłać za wpłaty ofiar remontowych. Członkowie Rad pominą tych z Was, którzy już w tym roku jakąś ofiarę złożyli w formie kopertowej lub elektronicznej.

10. Stowarzyszenie Odnowy Wsi „Nasz Koszęcin” organizuje pielgrzymkę „Szlak trzech religii”. W programie Kodeń, Kostomłoty, Tykocin czy Święta Woda. Termin 8-10 lipca, koszt 570 zł/os. Kontakt i zapisy pod numerem 602 341 733 lub 660 185 364.