3 lipca 2022

1.Bóg zapłać za ofiary materialne składane do koszyka. Kolekta na Stolicę Apostolską wyniosła łącznie 2532 pln. Bóg zapłać za ofiary remontowe. Bóg zapłać Paniom i Panom, za troskę o obejście kościoła.

2. Przez okres wakacyjny, począwszy od niedzieli, 26 czerwca, nie będzie niedzielnych nieszporów oraz Mszy św. o godz. 16.00. Zmianie, na porządek letni, ulegają także msze św. wieczorne w tygodniu – 18.00 Sadów, z wyjątkiem wtorku, i 19.00 Droniowice.

3. W środę, 6 lipca, kancelaria będzie nieczynna.

4. W czwartek, 7 lipca, zapraszam do Adoracji w intencji nowych powołań kapłańskich i zakonnych wg poniższego planu:

18.45 – 19.15: III Zakon św. Franciszka i Apostolat Maryjny

19.15 – 19.45: Róże Różańcowe,

19.45 – Godzina Święta (samodzielnie) i zakończenie Adoracji o godz. 20.00.

5. W przyszłą niedzielę, Msza św. w Droniowicach będzie o godz. 14.00 z racji Święta Herbaty Lipowej.

6. Polecam kolejny numer Gościa Niedzielnego, a w nim do przeczytania artykuły o: świętej wątpliwości; piękno w ruinie oraz o młodzieży chcącej być bliżej Jezusa w artykule – nastolatki jak maliny.