7 sierpnia 2022

1. Bóg zapłać za ofiary materialne i Wasze modlitwy. Bóg zapłać Parafianom za troskę o obejścia naszych kościołów.

2. Nabożeństwa fatimskie: Droniowice 11 sierpnia, po mszy wieczornej, w Sadowie 13 lipca, o godz. 17.00.

3. 15 sierpnia świętujemy Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Po Mszach św. błogosławieństwo ziół i kwiatów.

4. 15 sierpnia zapraszam na Mszę św. na Gudlinę, na godz. 16.00. Chcemy dziękować Bogu za opiekę i prosić o potrzebne łaski.

5. 18 sierpnia wyrusza Diecezjalna Pielgrzymka Piesza z Gliwic do Częstochowy. W ramach tej pielgrzymki w piątek, 19 sierpnia wyruszy z Lubecka grupa szara. Polecam i zachęcam do uczestnictwa. Zapisy oraz informacje w parafii św. Mikołaja w Lublińcu oraz poprzez stronę gliwicka.com

6. Nauka przedchrzcielna odbędzie się 19 sierpnia, w kościele, o godz. 19.30.

7. W niedzielę, 21 sierpnia, gościć będziemy ks. neoprezbitera Przemysława Pawlaka, który wygłosi Słowo Boże, a po każdej Mszy św. udzieli prymicyjnego błogosławieństwa.