14 sierpnia 2022

1. Bóg zapłać za ofiary materialne składane do koszyka czy też drogą elektroniczną. Bóg zapłać za ofiary remontowe, Bóg zapłać Parafianom, za troskę o obejście kościoła.

2. Składam serdeczne podziękowania ks. Jakubowi Płonce oraz ks. Krzysztofowi Domorackiemu za zastępstwa wakacyjne oraz Wam Drodzy Parafianie za okazaną im pomoc i życzliwość.

3. Zapraszam na Mszę św. na Gudlinę, na godz. 16.00. Chcemy dziękować Bogu za opiekę i prosić o potrzebne łaski.

4. 18 sierpnia wyrusza Diecezjalna Pielgrzymka Piesza z Gliwic do Częstochowy. W ramach tej pielgrzymki w piątek, 19 sierpnia wyruszy z Lubecka grupa szara. Polecam i zachęcam do uczestnictwa. Zapisy oraz informacje w parafii św. Mikołaja w Lublińcu oraz poprzez stronę gliwicka.com

5. Nauka przedchrzcielna odbędzie się 19 sierpnia, w kościele, o godz. 19.30.

6. W niedzielę, 21 sierpnia, gościć będziemy ks. neoprezbitera Przemysława Pawlaka, który wygłosi Słowo Boże, a po każdej Mszy św. udzieli prymicyjnego błogosławieństwa.

7. W piątek, 2 września, odwiedziny chorych. Zgłoszenie chętnych w zakrystiach.

8. Chcemy Panu Bogu dziękować za plony i za Jego błogosławieństwo w pracy Rolników. Msze dziękczynne będą sprawowane:

• Wierzbie, 27 sierpnia godz. 16.00,

• Droniowice, 4 września, godz. 11.00,

• Sadów, 11 września, godz. 14.00.