21 sierpnia 2022

1. Bóg zapłać za ofiary materialne i Wasze modlitwy. Bóg zapłać księdzu Przemysławowi za wygłoszone Słowo Boże i udzielenie prymicyjnego błogosławieństwa. Bóg zapłać Parafianom, za troskę o obejście naszych kościołów.

2. Bóg zapłać Parafianom z Droniowic za przygotowanie poczęstunku i ugoszczenie pielgrzymów Grupy Szarej naszej diecezjalnej pielgrzymki do Częstochowy.

3. W najbliższą środę, 24 sierpnia, kancelaria parafialna będzie nieczynna. Jeśli ktoś miałby jednak pilną sprawę do załatwienia proszę przyjść bezpośrednio po Mszy św. na godzinę 18.45.

4. W dniach 27 – 28 sierpnia w Kochanowicach odbywać się będą Dożynki Powiatowe. Uroczysta Msza św. będzie sprawowana w Kochanowicach, w niedzielę, 28 sierpnia o godz. 14.00. Zachęcam do uczestnictwa oraz skorzystania z bogatego programu artystycznego.

5. Zapraszam dzieci i młodzież do sakramentu pokuty i pojednania. Spowiedź w Droniowicach w poniedziałek, 29 sierpnia, o 19.30, zaś w Sadowie w środę, 31 sierpnia, od 16.00. O Boże błogosławieństwo w nowym roku szkolnym będziemy się modlić na Mszy św. w czwartek, 1 września o godz. 08.30.

6. W piątek, 2 września, odwiedziny chorych. Zgłoszenie chętnych w zakrystiach.

7. Chcemy Panu Bogu dziękować za plony i za Jego błogosławieństwo w pracy Rolników. Msze dziękczynne będą sprawowane:

• Wierzbie, 27 sierpnia godz. 16.00,

• Droniowice, 4 września, godz. 11.00,

• Sadów, 11 września, godz. 14.00.

8. Zachęcam do lektury Gościa Niedzielnego.