4 września 2022

1. Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary materialne i wasze modlitwy.

2. Od dzisiaj wracamy do zwykłego porządku sprawowania Mszy św. w niedzielę i w tygodniu.

3. W najbliższą środę, 7 września, kancelaria będzie nieczynna.

4. Chcemy Panu Bogu dziękować za plony i za Jego błogosławieństwo w pracy Rolników. Msza dziękczynna w Sadowie sprawowana będzie w niedzielę, 11 września o godz. 14.00. z tej racji nie będzie nieszporów i Mszy św. o godz. 16.00.

5. W kancelarii parafialnej, od 5 września, można odebrać deklaracje zgłoszeniowe na przygotowanie do sakramentu bierzmowania – dotyczy absolwentów klasy 8 oraz tych, którzy są starsi, ale jeszcze tego sakramentu nie przyjęli. Proszę, aby kandydaci do bierzmowania odebrali deklaracje osobiście. Do pobrania także deklaracje na przygotowanie do I Komunii Świętej. W Droniowicach do odbioru w zakrystii. Pierwsze spotkanie z Rodzicami dzieci komunijnych odbędzie się w niedzielę, 25 września, o godz. 17.00 w kościele.

6. Polecam Gościa Niedzielnego, a szczególnie artykuły: o najkrótszym pontyfikacie papieskim Jana Pawła I i o potrzebie więzi w kościele. Z tyłu kościoła do zabrania, za darmo, specjalny numer Gościa Niedzielnego, który jest poświęcony św. Józefowi. Jest to prezent od kolportera Gościa Niedzielnego.