13 listopada 2022

1. Dziękuję za wszelkie ofiary materialne i modlitewne. Bóg zapłać za dzisiejszą zbiórkę do puszek przed kościołem, na dzieła misyjne Kościół w Potrzebie.

2. Bóg zapałać Panom za poświęcony czas na prace przygotowawcze oraz za wyniesienia ławek i mebli z kościoła, aby otworzyć front prac pod montaż ogrzewania.

3. Kancelaria parafialna będzie nieczynna 14 i 16 listopada.

4. Wpłaty na wyjazd jarmarkowy do Drezna proszę przynosić od 19 listopada do środy, 23 listopada. Proszę nie zapomnieć dołączyć numeru PESEL, potrzebnego do ubezpieczenia.

5. Od 14 listopada do 06 grudnia, ze względu na montaż ogrzewania podłogowego przenosimy celebracje Mszy św. do Domu Spotkań przy sadowskiej remizie. W tym czasie nie będzie nabożeństw i Adoracji Najświętszego Sakramentu a jedynie okazja do spowiedzi i sprawowane Msze św. wg stałych godzin. W tym czasie nie będzie transmisji nabożeństw za pośrednictwem naszej strony internetowej.

6. Proszę do końca listopada uporządkować mogiły, aby na zimę pozostawić jedynie niezbędne znicze i ozdoby – myślę, że ta zasada dwóch szklanych zniczy na wymienne wkłady jest do przyjęcia. Śnieg i silne wiatry przewracają znicze, a potłuczone szkło staje się zagrożeniem dla przemieszczających się między grobami.

7. Do kancelarii zapraszam Opiekunów mogił swoich bliskich, na których mija w roku 2022 okres rezerwacji, aby te rezerwacje przedłużyć lub złożyć rezygnację z dalszego ich opłacania.

8. W najnowszym numerze Gościa Niedzielnego polecam artykuły: o świadomości historycznej Polaków, o bazylikach św. Piotra i św. Pawła; o założycielu ruchu Mężczyzn św. Józefa. Dziś kolejna płyta z Biblią Audio.