4 grudnia 2022

1. Serdeczne Bóg zapłać za troskę duchową i materialną o naszą Parafię. Bóg zapłać za wszystkie wykonane prace przy naszych kościołach.

2. Zapraszam Panów, w poniedziałek, na godz. 18.30 do kościoła, aby rozłożyć ławki i przenieś meble. Po wykonanej pracy zapraszam na mały, „jarmarkowy” poczęstunek, wszystkich Panów, którzy w tym roku angażowali się w prace przy remoncie.

3. Tegoroczne spotkanie ze św. Mikołajem, organizowane przez Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Wsi Sadów i Wierzbie obędzie się przy Domu Spotkań, 6 grudnia, po wieczornej Mszy św. W tym dniu Msza św. będzie o godz. 17.00. Zapraszam dzieci i Rodziców.

4. Od środy wracamy do sprawowania liturgii w naszym kościele. Wracamy także, do zawieszonych na czas remontów, tradycji: konfesjonał zostanie ustawiony w kaplicy św. Jadwigi oraz wraca procesja ofiarna wokół ołtarza.

5. W zakrystii do nabycia wigilijne świece Caritas (duża 15 pln, mała 7 pln) oraz opłatki wigilijne – dobrowolna ofiara.

6. Zapraszam do uczestnictwa w roratach, szczególnie tych wszystkich, którzy jeszcze nie mieli okazji w nich uczestniczyć.

7. W czwartek, 8 grudnia, Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. O godz. 17.00 Msza św. sprawowana w intencji Dzieci Maryi. W tym dniu Członkowie wspólnoty żywego Różańca mogą uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

8. 11 grudnia odbędzie się kiermasz ciast i pierników bożonarodzeniowych. Dochód będzie przeznaczony na potrzeby misjonarzy. Organizatorami kiermaszu są Parafianie oraz wspólnota Żywego Różańca.

9. Świąteczne odwiedziny Chorych 21 grudnia.

10. Szkoła Podstawowa oraz Przedszkole w Sadowie przygotowują Szlachetną Paczkę. Osoby które chciałyby wesprzeć finansowo tę inicjatywę, mogą złożyć w sekretariatach dowolną kwotę pieniężną.

11. Proszę zgłaszać w zakrystii chęć kontynuowania, rozpoczęcia lub zaprzestania prenumeraty Gościa Niedzielnego. Zachęcam do lektury kolejnego numeru Gościa Niedzielnego: wiara w Boga a Kościół?; kult bł. ks. Jana Machy; śmiałość – czyli nawyk wysiłku. Dzisiaj także do zabrania gazetka z intencjami na najbliższe dwa tygodnie.