18 grudnia 2022

1. Bóg zapłać za troskę duchową i materialną o naszą Parafię. Z kiermaszu misyjnego uzyskano 2554 pln. Bóg zapłać za Wasze serce. Bóg zapłać Panom za pomoc przy zmagazynowaniu opału.

2. W kościele, w Sadowie, palić się będzie od środy, 21.12, Betlejemskie Światło Pokoju, Można zabrać je do swoich domów, aby rozświetlić nasze wigilijne stoły.

3. W środę, 21.12, odwiedziny chorych. Od 8.00 Sadów i Wierzbie, a od 10.30 Harbułtowice i Droniowice. Chęć przyjęcia sakramentów proszę zgłaszać w zakrystii.

4. W piątek, 23.12 zapraszam młodzież na Adwentowy Wieczór Młodych. Rozpoczęcie o godz. 19.30. W programie Adoracja Najświętszego Sakramentu, okazja do spowiedzi świętej, adwentowe rozważania oraz Msza św. roratnia w intencji młodzieży.

5. W zakrystii są jeszcze świece Caritas i opłatki.

6. Zachęcam do spowiedzi i Komunii świętej podczas Świąt. Zadbajcie także, aby dzieci i młodzież przystąpiły do spowiedzi i uczestniczyły we Mszy św. Od środy do piątku, od 19.00 – 20.00 będzie w Sadowie spowiadał Ojciec Franciszkanin.

Plan spowiedzi wydrukowany jest w gazetce z dnia 18.12 oraz w zakładce AKTUALNOŚCI, na tutejszej stronie parafialnej.

7. Pasterki: o 22.00Droniowicach w kościele, w Sadowie o godz. 24.00.

8. 26 grudnia święto św. Szczepana, pierwszego męczennika. W tym dniu świecimy owies. Nie będzie popołudniowego nabożeństwa oraz mszy o godz. 16.00

9. W Uroczystość Bożego Narodzenia, ze stolika z tyłu kościoła, będzie można zabrać wydanie świąteczne gazetki z podsumowaniem duszpasterskim i ekonomicznym mijającego roku oraz kalendarzem wydarzeń na rok 2023.

10. Zachęcam do lektury Gościa Niedzielnego. Proszę, aby do końca roku podjąć decyzję o przedłużeniu lub rezygnacji z prenumeraty Gościa dużego i Małego Gościa.