8 stycznia 2023

1. Bóg zapłać za troskę duchową i materialną o naszą Parafię. Bóg zapłać za wspólną modlitwę kolędową, gościnę przy stole i transport.

Bóg zapłać za kolektę misyjną w Objawienie Pańskie. Wyniosła ona  3480 pln.

2. Dziś o godzinie 15.00 koncert kolędowy Blasskapelle Świbie. Serdecznie zapraszam. Po koncercie będzie koszyczek, do którego można będzie złożyć ofiarę na działalność zespołu.

3. Ofiara kolędowa, z przeznaczeniem na cele remontowe, będzie 22 stycznia.

4. Niedziela Chrztu Pańskiego kończy okres Bożego Narodzenia.

5. Z racji kolędy i ferii nie będzie nieszporów w niedziele aż do 29 stycznia.

6. W środę, 18 stycznia, rozpoczyna się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.

7. 20 stycznia, rano o godzinie 8.00 zapraszam Babcie i Dziadków na Mszę św. w Waszej intencji.

8. W okresie kolędowym, od 9.01, kancelaria parafialna będzie czynna po porannej Mszy św. (ok. 8.30) aż do ostatniego Petenta w poniedziałki i środy. W dniach 23 – 28 stycznia kancelaria będzie nieczynna. Jeśli będzie jakaś nagła kwestia, to proszę dzwonić, aby umówić się na dogodny dla Was termin załatwienia tej sprawy.

9. W gablotce została zamieszczona prośba Powiatowego Lekarza Weterynarii o ochronę drobiu domowego przed wysoce zjadliwą grypą ptaków. Proszę o zapoznanie się z nią.

10. Zachęcam do lektury Gościa Niedzielnego. Od Nowego Roku niestety cena tego tygodnika została podniesiona do 10 pln.