15 stycznia 2023

1. Bóg zapłać za troskę duchową i materialną o naszą Parafię. Bóg zapłać za wspólną modlitwę kolędową, gościnę przy stole.

2. Ofiara kolędowa, z przeznaczeniem na cele remontowe, będzie 22 stycznia.

3. Z racji kolędy i ferii nie będzie nieszporów w niedziele aż do 29 stycznia.

4. W środę, 18 stycznia, rozpoczyna się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.

5. 20 stycznia, rano o godzinie 8.00 zapraszam Babcie i Dziadków na Mszę św. w Waszej intencji.

6. 22 stycznia Niedziela Słowa Bożego. Zachęcam w tym dniu do krótkiej lektury Pisma Świętego.

7. W okresie kolędowym, od 15.01, kancelaria parafialna będzie czynna po porannej Mszy św. (ok. 8.30) aż do ostatniego Petenta w poniedziałki i środy. W dniach 23 – 28 stycznia kancelaria będzie nieczynna. Jeśli będzie jakaś nagła kwestia, to proszę dzwonić, aby umówić się na dogodny dla Was termin załatwienia tej sprawy.

8. Zachęcam do lektury Gościa Niedzielnego. Polecam do przeczytania: czy musimy mieć wzorce? o teologii i spadku nauczania Benedykta XIV; i o tym jak umierali papieże.

Istnieje możliwość odliczenia 1,5% na rzecz naszej parafii w Sadowie. W deklaracji podatkowej

należy wpisać numer KRS:0000283966. Przy celu szczegółowym 1,5% wpisujemy: Parafia Sadów.