29 stycznia 2023

1. Bóg zapłać za ofiary materialne i modlitewne.

2. Przypominam o zmianie sprawowania Mszy św. w tygodniu. W Droniowicach w poniedziałek i czwartek Msza św. o godz. 17.00; a w Sadowie od poniedziałku do soboty o godz. 18.00.

3. W poniedziałek, 23 stycznia, nie będzie sprawowana Msza św. w Droniowicach.

4. W czwartek, 2 lutego, przypada Święto Ofiarowania Pańskiego. W tym dniu błogosławimy świece oraz udzielane będzie błogosławieństwo św. Błażeja po każdej Mszy św. Modlimy się także w intencji Zakonników i Zakonnic z racji Światowego Dnia Życia Konsekrowanego.

5. W pierwszym tygodniu lutego przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. W pierwszy piątek odwiedziny Chorych z udzieleniem sakramentu chorych. Od 8.30 Sadów i Wierzbie, a od 11.00 Harbułtowice i Droniowice. Chorych proszę zgłosić w zakrystiach.

6. W pierwszą sobotę lutego rozpoczynamy nabożeństwo 5-ciu pierwszych sobót miesiąca.

7. 5 lutego, po każdej Mszy św. będzie błogosławieństwo wody i chleba z racji wspomnienia św. Agaty.

8. W lutym obchodzić będziemy wspomnienie Matki Bożej z Lourdes i Światowy Dzień Chorego. Chorych niezależnie od wieku, zapraszam na Msze św. z udzieleniem sakramentu chorych W Droniowicach w czwartek, 9 lutego, o godz. 11.00 – po Mszy św. poczęstunek w Domu Spotkań. W Sadowie w sobotę, 11 lutego, o godz. 10.00.

9. Zachęcam do przekazania 1,5% na rzecz naszej Parafii. Jestem świadomy, że wiele organizacji zabiega o Waszą uwagę, dlatego tym bardziej dziękują za każdą złotówkę tą drogą ofiarowaną.

Istnieje możliwość odliczenia 1,5% na rzecz naszej

parafii w Sadowie. W deklaracji podatkowej

należy wpisać numer KRS:0000283966. Przy celu

szczegółowym 1% wpisujemy: Parafia Sadów.