5 lutego 2023

1. Bóg zapłać za ofiary materialne i modlitewne. Bóg zapłać za uprzątnięcie świątecznego wystroju w kościołach.

2. W środę, 8 lutego, rocznica urodzin ks. bpa seniora Jana Wieczorka. pamiętajmy w naszych modlitwach o Księdzu Biskupie.

3. 11 lutego obchodzić będziemy wspomnienie Matki Bożej z Lourdes i Światowy Dzień Chorego. Chorych niezależnie od wieku, zapraszam na Msze św. połączone z udzieleniem sakramentu chorych W Droniowicach w czwartek, 9 lutego, o godz. 11.00 – po Mszy św. poczęstunek w Domu Spotkań. W Sadowie, w sobotę, 11 lutego, o godz. 10.00.

4. W niedzielę, 19 lutego, rozpoczynamy Dni eucharystyczne przed Środą Popielcową, tzw. nabożeństwo 40-sto godzinne.

5. Zachęcam do przekazania 1,5% na rzecz naszej Parafii. Jestem świadomy, że wiele organizacji zabiega o Waszą uwagę, dlatego tym bardziej dziękują za każdą złotówkę tą drogą ofiarowaną.

Istnieje możliwość odliczenia 1,5% na rzecz naszej

parafii w Sadowie. W deklaracji podatkowej

należy wpisać numer KRS:0000283966.

Przy celu szczegółowym 1% wpisujemy:

Parafia Sadów.